קצת עלינו / צור קשר

פרוייקט פלופ הינו פרוייקט משותף של האחים תמיר ונרן אשכנזי. מטרתנו - יצירת מקום מפגש קהילתי לקניה ומכירה של אתרי אינטרנט, השקעות בסטארטאפים ויזמויות.

קניה ומכירה של אתרי אינטרנט:

בתחילת דרכנו (שנת 2011) לא היתה בישראל במה יעודית, לא היה סדר או שפה משותפת בתחום מכירה וקניית אתרים והבלאגן חגג. כל מי שרצה למכור אתר ששווה גרוש וחצי במקרה הטוב התעקש לקבל כמה מאות אלפי שקלים לפחות (שיטת מצליח). יצרנו במה ייעודית לקניה ומכירה של אתרי אינטרנט ויישרנו קו עם הסטנדרטים הבינלאומיים באמצעות כלים כמו מחשבון הערכת שווי אתרי אינטרנט, שיתוף הידע שצברנו, העברות סדנאות וליווי אישי.
היום אנחנו שמחים לראות שמאמצינו נשאו פרי ויש תיאום ציפיות ברור (בחלק גדול מהמקרים לפחות) בין הקונים למוכרים. אנו גאים בעסקאות רבות שהתחילו אצלנו באתר פלופ במשך השנים האחרונות, אתרים קטנים וגדולים נמכרו בהצלחה בזכות הקהילה שאימצה בחום את הפלטפורמה שלנו.

השקעות, שותפויות ויזמויות:

גם בתחום ההשקעות האינטרנטיות, לא היתה מקום מפגש ישיר בין יזמים לבין משקיעים. יצרנו אינדקסי משקיעים ויזמים בכדי לחבר בצורה המהירה ביותר בין חברי הקהילה, ללא גורם צד שלישי. אנו שמחים וגאים במספר רב של שידוכים בין משקיעים ליזמים ויצירת שותפויות פורות. כן ירבו!

מי אנחנו

תמיר אשכנזי

יזם אינטרנט ומנהל מאות אתרי אינטרנט, בשנים האחרונות, בעקבות הניסיון הרב שרכשתי והעובדה שהצלחתי לעזור למאות עצמאיים בתחומים שונים מכל הארץ להגדיל את נפח פעילותם אני משמש לעצמאים רבים יועץ עסקי ויועץ אינטרנטי, מעביר הדרכות אישיות וקבוצתיות לעצמאים ולארגונים.

נרן אשכנזי

יזם ומשקיע סיריאלי בעל ותק של 15 שנה בתחום האינטרנט, יזמויות ותוכנה. מתמחה בעיקר בשוק B2B הבינלאומי. בין השאר מייסד אתר פלופ, מלווה את קהילת ההשקעות באתרים בישראל ומייעץ ליזמים. מעורב באופן אישי בהשקעות בסכום כולל של מעל למיליון דולר בשנים האחרונות באתרי אינטרנט בלבד. תמיד פתוח לשמוע או לייעץ לגבי יזמויות מעניינות, אקטיביות או פסיביות.
שכחת שם משתמש או סיסמה?

מלא את כתובת המייל שלך ותוכל לקבל סיסמה חדשה

×
יצירת קשר עם משקיעים, יזמים ומומחים פתוחה למנויים בלבד

שליחת הודעות פרטיות בלתי מוגבלות לחברים באינדקסים ניתנת בעלות סמלית של ₪365 לשנה (תשלום חד פעמי).

עליך להיות מחובר בכדי לרכוש את המנוי

התחבר / הרשם


×
פעולה זו פתוחה למנויי מועדון פלופ

חלק מהתכנים ומהפונקציונליות באתר זמינים לחברי מועדון בלבד.

מועדון פלופ פותח דלתות להזדמנויות להשקעות ושיתופי פעולה שלא אפשריות לחברים ולגולשים האחרים וניתן בעלות סימלית של ₪99 לשבוע או ₪365 לשנה (תשלום חד פעמי).


פרטים נוספים והרשמה

×

או

יצירת חשבון חדש

אני מסכים/מסכימה לתנאי השימוש באתר

×
ברוכים הבאים לאתר פלופ

אתר פלופ הוא זירה המקשרת בין קונים ומוכרים בעולם האינטרנט והעסקים.

כאן תוכלו למצוא בין השאר:
אתרי אינטרנט למכירה עסקים למכירה השקעות / שותפויות

התחבר בכדי להנות ממירב התכנים באתר:

×
Live Chat Software