רועי

איזור בארץ: קרית ביאליק

גיל: 44

שבוע מבורך. שמי רועי ואני המייסד והבעלים של מותג היודאיקה "אתוון דאורייתא- האור שבשם"- מותג יודאיקה חדש, מלהיב ובלעדי . "אתוון דאורייתא" ( אותיות התורה ) הוקמה לפני 4 שנים במטרה לאפשר לכל יהודי - חילוני, דתי או מתחזק, ליהנות מחכמת היהדות בדרך ייחודית ולא מאיימת ולקבל טיפה של אור גדול לחייו. מוצרי "אתוון" מדברים אל נפש כל אדם באמצעות יצירות ייחודיות המשלבות אסטטיקה, הנאה וחכמה דרך אותיות הקודש העבריות, דרכם אנו מצליחים לנגוע בכל אדם ללא הבדל והעניק לו חיוך ותקווה בכל אות ואות ולהאיר את יומו בשפע של אור . אני מאמין בשיתופי פעולה איכותיים ומחפש אנשים רציניים, בעלי יכולת השקעה ומחוייבות שמעוניינים להצליח בחיים ולקחת חלק בפרוייקטים שיצעידו אותם קדימה למקומות חדשים. לאחר 4 שניים של בניה שכללו איסוף מידע ומקורות, בדיקה וקבלת אישורים רבניים לתכנים, עיצוב, בניית אסטרטגיה ויצירת בסיס ושם בשוק הישראלי, אנו מרגישים שזה הזמן להוביל את "אתוון דאורייתא" להפצה ארצית ואף בינלאומית והדרישה הגבוהה למוצרינו מצד כל שכבות האוכלוסיה מחזקת אותנו לעשות את הצעד הנדרש בכדי שלקוחותינו יהינו מגישה רחבה למוצרינו באיזור מגוריהם. כמוצר שעתיד להוביל את שוק היודאיקה בארץ ובעולם, אנו מבקשים להתרחב גם בתחום ההון האנושי ועל על כן, אנו מחפשים אותך לבניית צוות מצליח ואיכותי שלא מפחד מהצלחה ועבודה קשה שבצידה שכר רב - רוחני וחומרי כאחד. אנו מחפשים: - משקיעים - מנהל שיווק ארצי בעל קשרים מוכחים בשוק בסיטונאי והרשתי שמבין במכירות וביעדים להצלחה. - מפיצים - בעלי ניסיון ויכולת רכש, אמיצים ונאמנים שמבינים עניין ויודעים להכות על הברזל כשהוא חם שרוצים להבטיח לעצמם פרנסה אמיתית ממקור עליון.

משקיע

שבוע מבורך. שמי רועי ואני המייסד והבעלים של מותג היודאיקה "אתוון דאורייתא- האור שבשם"- מותג יודאיקה חדש, מלהיב ובלעדי עם אור גדול. "אתוון דאורייתא" ( אותיות התורה ) הוקמה לפני 4 שנים במטרה לאפשר לכל יהודי - חילוני, דתי או מתחזק, ליהנות מחכמת היהדות בדרך ייחודית ולא מאיימת ולקבל טיפה של אור גדול לחייו. מוצרי "אתוון" מדברים אל נפש כל אדם באמצעות יצירות ייחודיות המשלבות אסטטיקה, הנאה וחכמה דרך אותיות הקודש העבריות, דרכם אנו מצליחים לנגוע בכל אדם ללא הבדל והעניק לו חיוך ותקווה בכל אות ואות ולהאיר את יומו בשפע של אור . אני עוסק בייזמות אסטרטגית בבניית מודלים עסקיים כאשר "אתוון דוארייתא- האור שבשם" הינו אחד מיני מודלים רבים הנמצאים באמתחתי. הנני בעל הסמכה כפולה בינלאומית ממשלתית PSCI בתחום הייעוץ האסטרטגי והמנטורינג וכמו כן, בעל ניסיון של כ-20 שנים כקופירייטינג ועיצוב גרפי, ניסיון רב שנים בתחום השירות, המכירה והייעוץ. אני מאמין בשיתופי פעולה איכותיים ומחפש אנשים רציניים, בעלי יכולת השקעה ומחוייבות שמעוניינים להצליח בחיים ולקחת חלק בפרוייקטים שיצעידו אותם קדימה למקומות חדשים. לאחר 4 שניים של בניה שכללו איסוף מידע ומקורות, בדיקה וקבלת אישורים רבניים לתכנים, עיצוב, בניית אסטרטגיה ויצירת בסיס ושם בשוק הישראלי, אנו מרגישים שזה הזמן להוביל את "אתוון דאורייתא" להפצה ארצית ואף בינלאומית והדרישה הגבוהה למוצרינו מצד כל שכבות האוכלוסיה מחזקת אותנו לעשות את הצעד הנדרש בכדי שלקוחותינו יהינו מגישה רחבה למוצרינו באיזור מגוריהם. כמוצר שעתיד להוביל את שוק היודאיקה בארץ ובעולם, אנו מבקשים להתרחב גם בתחום ההון האנושי ועל על כן, אנו מחפשים אותך לבניית צוות מצליח ואיכותי שלא מפחד מהצלחה ועבודה קשה שבצידה שכר רב - רוחני וחומרי כאחד. אנו מחפשים: - משקיעים - מנהל שיווק ארצי בעל קשרים מוכחים בשוק בסיטונאי והרשתי שמבין במכירות וביעדים להצלחה. - מפיצים - בעלי ניסיון ויכולת רכש, אמיצים ונאמנים שמבינים עניין ויודעים להכות על הברזל כשהוא חם שרוצים להבטיח לעצמם פרנסה אמיתית ממקור עליון.

טווח השקעה: ₪60,000-₪1,000,000

סוג השקעות: אקטיבית,פסיבית,סטארטאפים בלבד

תחומי התעניינות: עסקים,סטארטאפים

דרגת אמינות: רב אלוף (44 נקודות)

   מה זה אומר?
תיאור ניקוד אפשריות
הערות מערכת פלופ 0 ללא תלונות
וותק חשבון 39 חשבון נוצר לפני 8.8 שנים
זהות מאומתת על ידי פלופ 0 מתוך 15
חשבון פייסבוק מקושר 0 מתוך 10
וידוא טלפון 5 מתוך 5
חמש חוות דעת, ללא שליליות 0 מתוך 5
חוות דעת חיוביות 0 כל חוות דעת חיובית שווה 3
חוות דעת שליליות 0 כל חוות דעת שלילית שווה 6-
שכחת שם משתמש או סיסמה?

מלא את כתובת המייל שלך ותוכל לקבל סיסמה חדשה

×
יצירת קשר עם משקיעים, יזמים ומומחים פתוחה למנויים בלבד

שליחת הודעות פרטיות בלתי מוגבלות לחברים באינדקסים ניתנת בעלות סמלית של ₪365 לשנה (תשלום חד פעמי).

עליך להיות מחובר בכדי לרכוש את המנוי

התחבר / הרשם


×
פעולה זו פתוחה למנויי מועדון פלופ

חלק מהתכנים ומהפונקציונליות באתר זמינים לחברי מועדון בלבד.

מועדון פלופ פותח דלתות להזדמנויות להשקעות ושיתופי פעולה שלא אפשריות לחברים ולגולשים האחרים וניתן בעלות סימלית של ₪99 לשבוע או ₪365 לשנה (תשלום חד פעמי).


פרטים נוספים והרשמה

×

או

יצירת חשבון חדש

אני מסכים/מסכימה לתנאי השימוש באתר

×
ברוכים הבאים לאתר פלופ

אתר פלופ הוא זירה המקשרת בין קונים ומוכרים בעולם האינטרנט והעסקים.

כאן תוכלו למצוא בין השאר:
אתרי אינטרנט למכירה עסקים למכירה השקעות / שותפויות

התחבר בכדי להנות ממירב התכנים באתר:

×
Live Chat Software